طرح ضربتی پاسبان در پارک دانشجو و محوطه تئاترشهر عکس

به گزارشایسنا، سردار کیوان ظهیری در حاشیه اجرای این طرح گفت: به دنبال دریافت مطالبات انسانیت درون خصوص پاکسازی پارک دانشجو و حیاط تماشاخانه ولایت از خرده فروشان مواد مخدر، معتادان و مزاحمان، شناسایی و برخورد با این افراد درون دستور کار مأموران نماینده پیشگیری استراحت گرفت و آخر شب گذشته مأموران نماینده تو عملیاتی اقدام به دستگیری این افراد کردند.

وی با اظهار اینکه مأموران کلانتری ۱۲۹ جامی و سرکلانتری هشتم پلیس پیشگیری به صورت ظاهر و نامحسوس درون فرآیند شناسایی پیشگاه داشتند، گفت: در عملیات شب گذشته داخل مجموع ۲۵ نفر از فروشندگان موادمخدر، مزاحمان و حاملان سلاح سرد داخل این محدوده بازداشت و به کلانتری منتقل شدند.

ظهیری با اظهار اینکه از این افراد چندین قبضه غل سرد و مقادیری مواد افیون و روانگردان کشف و ضبط شد، گفت: نیز شش دستگاه خودرو و ۱۵ دستگاه موتورسیکلت همچنین که در اطراف پارک رفتار بوسیله مزاحمت برای شهروندان کرده بودند، توقیف شد.

ظهیری با بیان اینکه با پروگرام ریزی مدون، پارک دانشجو از درگاه مجرمان پاکسازی خواهد شد، اظهارکرد: اجرای این طرح بوسیله صورت پیوسته ادامه خواهد داشت و مأموران نماینده با افرادی که قصد ناامن کردن پارک دانشجو را داشته باشند و تو این فضا دست بوسیله اقدامات مجرمانه بزنند تلاقی خواهند کرد.

به گفته رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ، برای افراد بازداشت شده تو طرح شب گذشته پرونده ای تشکیل شد و آنان برای ادامه روند جستجو به خطا روانه دادسرا شدند.

انتهای پیام