آخرین وضعیت ابراهیم آبادی تو بیمارستان

شوهر این بازیگر در گفت وگویی با ایسنا درباره آخرین وضعیت جسمانی آبادی تشریح عدل:  همچنان همان شرایط قبل را دارند و بیهوش هستند. البته روز گذشته کمی حرکت در دست و پا داشتند اما به گفته پزشکانش ارادی نیست و نمی قابلیت آن را یک عکس العمل جدی دانست. بنابراین فعلا متنظر هستیم تا ببینیم وضعیت چطور پیش می جوی.

ابراهیم آبادی از بازیگران قدیمی تئاتر، سینما و تلویزیون از حدود دو هفته پیش داخل یکی از بیمارستان های تهران به دلیل ناراحتی قلبی بستری شد و هوشیاری اش از چند شب قبل پایین آمد و فعلا بیهوش است.

او متولد سال ۱۳۱۳ است که دون رویت اساتیدی همچون علی اصغر گرمسیری به تحصیل صیقل و بعد به بخانه برگشتن پراگ رفت و مدرک تحصیلی کارگردانی تئاتر را گرفت.

آبادی در تمام سال های فعالیت حرفه ای خود علاوه کنار فعالیت درون تئاتر، درون فیلم ها و سریال های زیادی بازی کرد که فیلم های «عطر کافور رایحه یاس»، «توکیو بدون توقف»، «صد سال به این سال ها»، «مومیایی 3»، «آپارتمان شماره 13» ، «دزد اسباب بازی ها» و «گراند سینما» می توان اشاره کرد و سریال های «مختارنامه»، «پاورچین »، «شب دهم» و «معصومیت از مشت رفته» از جمله آثار شناخته شده وی در تلویزیون هستند.

انتهای پیام