نامزدهای مقدر شدن های مختلف مهمانی فیلم رشد معرفی کردن شدند

به گزارش ایسنا، بوسیله نقل از روابط عمومی چهل و نهمین مهمانی فیلم رشد در نشست خبری هیات داوران ، اسامی فیلم های کاندیدا تو بخش های مختلف بوسیله شرح زیر اعلام شدند.
 
  پاره معرفت آموزان فیلمساز

شش ماه ریه لمحه دور ریختن از هند به کارگردانی بومیکا ابونه سینهه
سبز آبی از ایران بوسیله کارگردانی ریحلنه عین الهی
حباب از ایران/به کارگردانی دیانا حیدری
قوانین وسواسی ها از ایران بوسیله کارگردانی نرگس رفاهی
آه از ایران بوسیله کارگردانی سهیل جعفری
طغیان از ایران بوسیله کارگردانی ماژان شیمیایی و علیرضا احدنوری
هزار سال زندگی از ایران به کارگردانی امیرحسین دهقان
پاکزی از ایران به کارگردانی سروش کریمی
 
 مقدر شدن فرهنگیان فیلمساز

بابردو از ایران بوسیله کارگردانی سیاوش ساعدپناه
کاما از ایران به کارگردانی بابک شکری
گاگول ۲ از ایران به کارگردانی مهدی شاد
با هم، بی غم از ایران به کارگردانی مریم سجادی نجف آبادی
یک شب در مدرسه از ایران به کارگردانی رضا رادپور
تصعید نزول از ایران به کارگردانی رضا احمدیاری
دیا از هند به کارگردانی آنیش نارات
 
  بخش پویانمایی
این سو، آن روشنایی از ایران به کارگردانی لیدا فضلی
به ظهر لایک از ژاپن به کارگردانی توبیاس شلژ و پرنت فارست
زر زری کاکل زری از ایران بوسیله کارگردانی مهین جواهریان
حجر های سپید از ایران به کارگردانی فاطمه حسنی
نقال کوچک از ایران به کارگردانی مهری کیانی تراکم
 
  پاره بلند داستانی
۲۳ نفر از ایران به کارگردانی مهدی جعفری
قطار آن شب از ایران به کارگردانی حمیدرضا قطبی
فرزند زمین از ایران به کارگردانی مژگان بیات
دوچ از ایران بوسیله کارگردانی امیر مشهدی عباس
آلفونس جیتر بیت از آلمان به کارگردانی مارک شلیتر
 
 مدخل کوتاه داستانی
فصل شکار از ایران به کارگردانی آرمین یوسف زاده
صفر کلوین از ایران به کارگردانی سبحان واقعی و علی فیض
سوزن از ایران به کارگردانی یوسف جعفری
عسل زندگی از مکزیک به کارگردانی هوراسیو رومو مرکادو
دابُر از ایران بوسیله کارگردانی سعید نجاتی
آرزوی رضا از ایران بوسیله کارگردانی سیدسعید نعمتی
کاپیتان کینسیس از اسپانیا به کارگردانی کارلوس جفر
مترسک از ترکیه به کارگردانی ینر آکبابا
آبی کمرنگ از ایران به کارگردانی امیرحسین عزیزی
 
  بخش خوش ذات
بی گدار از ایران به کارگردانی علیرضا دهقان
غلام میخوام بوسیله مدرسه بروم از مالزی به کارگردانی پوتری پورناما سوگوا
قریه دقیقه بزرگتر از اسپانیا بوسیله کارگردانی آیتور گامتزو زابالا
مرز مه آلود از ایران به کارگردانی آتبین حسینی
آواز جغد کوچک از ایران به کارگردانی مهدی نورمحمدی
مشروع از آمریکا-اندونزی به کارگردانی آزالیا موهار انسیا
قوس الکتریکی از ایران به کارگردانی حمید علیداد و باقر سروش
کبوتر از اکراین بوسیله کارگردانی الکساندر هوی سان

انتهای پیام/