آخرین خبرها از سریال رمضانی با موضوع سیل نوروز

به گزارش ایسنا بوسیله نقل از روابط عمومی شبکه پنج، مصطفی رضوانی با تقریر این مطلب گفت:
نگارش فیلمنامه سرنوشت های ابتدایی این سریال که مربوط به سیل استان های گلستان و لرستان است، عاقبت یافته و زمان حال در حال ویرایش و اعمال اصلاحات است.

وی دنباله داد: این سریال که بخاطر ماه رمضان ۱۳۹۹ شبکه پنج اهنگ آماده می شود، بوسیله زودی در مرحله پیش تولید قرار خواهد گرفت.

وی یادآور شد: مجموعه تلویزیونی «رعد و صاعقه» با طراحی و کارگردانی بهروز افخمی و تهیه کنندگی داود هاشمی روایت سیل نوروز ۹۸ و حماسه های رخ داده بعد از آن، برای ماه فرخنده رمضان سال ۹۹ خواهد بود.

رضوانی تشریح داد: این پی که تو عین استراتژیک و ملی بودن، فضایی شیرین حزن دارد با محوریت یک گروه جهادی در سه استان گلستان، خوزستان، لرستان تصویربرداری خواهد شد و با تحقیقات میدانی فراخ ای که توسط تیم جستجوگر انجام شده است، قطعا ناگفته های شگفت آوری از اتفاقات و تقلا های رخ داده در مهار این رخداد طبیعی را بخاطر آدم خواهد داشت.

مدیر گروه فیلم و سریال شبکه پنج اهنگ اضافه کرد: شروع تصویربرداری این سریال ۲۵ قسمتی از ۲۰ آذر و از استان گلستان خواهد وجود و سه گانه استان گلستان، خوزستان، لرستان به عنوان لوکیشن های حقیقی این سریال خواهد حیات.

انتهای پیام