با مفاسد اقتصادی به خصوص با دانه صلب ها مقابله شود

 سجادی امروز (چهارشنبه) داخل جمع مردم و داخل حضور مهتر قوه قضاییه اظهار کرد: چرا اصفهان باید طلاق یدکی داشته باشد؟ نمی خواهم بوسیله قشر قضات و وکلا توهینی کنم ولی متارکه گرفتن از آب نوشیدن راحت نمدار شده است. با کمبود جمعیت مواجه هستیم. 

به گزارش ایسنا، نماینده خانواده شهدا و ایثارگران دنباله داد: چرا قاعده بازنشستگی به درستی و دقت داخل ادارات اعمال نمی شود و نیروهای کبیر و تازه لحظه را  به میادین نمی برید، کسانی را تو ادارات می بینم که بازنشسته هستند ولی میز خود را رها نمی کنند.

وی خاطر مدال کرد: همه مردم قراول قیام هستند که برای آن خون داده اند.

نماینده قوم شهدا و ایثارگران گفت: خانواده شهدا مظلومند، یک دادگاه خاص خصوصی خانواده شهدا می خواهیم. می خواهیم کنار انتخابات بازرسی بیشتری شود و افراد فراجناحی به کانون راه پیدا کنند. پهلو انتخابات بازرسی بیشتری کنید.

محمدتقی نقدعلی به شعبه از روحانیون گفت:  درد و دل روحانیون، درد و بیرونی مجعد مردم است و اندک پیش می آید این قشر درد شخصی داشته باشند.

وی افزود: تقویت واحد مشاوره حقوقی تقاضا عمومی و بخاطر آدم ضروری است. رسمیت چشم پوشی حضور مبلغین در جماعت های اصلاح تربیت، زندان ها و با ساز و حکم درست همچنین یکی دیگر از مطالبات ما است.

وی با رمز به منکرات سازمان یافته، گفت: بحث مفاسد راه اندازی یافته داخل بعضی از اماکن شبیه باغ ها نیازمند عملکرد ویژه است و دخول بسیج در این مبارزه با مفاسد باید میسر شود.

پلیس روحانیون تصریح کرد: تفحص به مفاسد اقتصادی یک بررسی عمومی است. پرونده هایی است که به شکل اصیل تقدیم شما می کنم، ولی ضبط برز درشت هایی مبسوط مانده و لازم است رسیدگی شود.

وی افزود: نیازمند ضابطه و لوایح خوب دادرسی هستیم. اطاله سیاست و رفت و آمدها تشویش به وجود می آورد.

عسگری فر، نماینده جامعه معلمان و فرهنگیان اصفهان نیز درون این دیدار با پیش روی اینکه چقدر خوب که شما هستید، اعتراف کرد: معاضدت قضایی افراد ذی حق که توان و اشعار ردیابی ضایع خویشتن را ندارند، بچگی که ذیل ظلم است و بانویی که در ساختمان یا اتلیه های کوچک مافوق ظلم است، بوسیله ضمانت اجرایی و پیگیری بهتری نیاز دارد و متاسفانه معاونت فرهنگی هنوز رله مناسبی در مایه قضا ندارد. 

وی با رمز بوسیله سخنان شهید بهشتی ۱۵ ماه بعد از انقلاب که تلاش ها برای رفع بور طبقاتی معیوب بوده است، از رئیس قوه قضاییه درخواست کرد که برای رفع فاصله طبقاتی در اجتماع پیشگام شود، چرا که بعضا گرسنگی شاگردان و همکارانم را می بینم؛ معلمی که پیک موتوری می شود و غذای متمولان را تحویل می دهد یا معلم خصوصی، پسر قوم متمول می شود.

قائم فر، پاسبان اساتید دانشگاه نیز در این دیدار، اظهار کرد: خوشحالیم که رئیس قوه قضائیه هدایت شده مرزوبوم هستند و از بدوی ترین درجات تا بالاترین رتبه را گام بوسیله قدم هنگام کردند و این بدوی بار است پس ازآن از انقلاب است که مهتر پیل قضائیه چنین ویژگی هایی دارد و البته معنویات شما باعث دلگرمی آدم شده است.

وی با عقیده بر اینکه انباره قضائیه به دلیل گرفتاری های بسیار، دستخوش روزمرگی شده است، گفت: این روزمرگی نگاه های عمیق و طولانی را از مردم می گیرد، گاهی بسیاری از دستگاه ها وظایف خویشتن را ارتکاب نمی دهند، انسان به وسیله قضا مراجعه می کنند تا اعمال قانون و رسیدگی کنند. 

این نماینده اساتید دانشگاه ادامه داد: چنانچه بتوانیم با دانشگاه ها ارتباط مداوم داشته باشیم، می توانیم در آینده از ورود صدها هزاره بایگانی به وسیله قضایی پیشگیری کنیم، افتخار ما این است که کوچکترین فرد جامعه بتواند در مایه قضا از بزرگترین فرد شکایت نرم.

وی افزود: متاسفانه امروز داخل کنار فساد اقتصادی و مالی، تماشایی هیاهو سند و علمی هستیم و اهدا مدارک فاقد ارزش و اعتبار، اعتبار علمی دانشگاه ها را پایین تر سوال برده است.

نماینده فعالان رسانه و فضای مجازی همچنین تو این بازدید از رئیس پیل قضاییه خواستار پیگیری انگیزه راه اندازی شبکه ملی معلومات شد.

وی گفت: امروز فضای مجازی بوسیله دلیل نداشتن قوانین مدون، به فضایی بی در و پیکر برای ایجاد اطلاع دادن فیک، فسق و فحشا تغییر شده است و از شما خواهشمندیم با تدوین قوانینی، رسانه های رسمی را حمایت کنید.

انتهای پیام