شهادت، برازنده شهید سردار سلیمانی بود

سردار حسین اشتری شامگاه جمعه 13 دی ماه در مراسم پاسداشت شهید سردار حاج قاسم سلیمانی که تو شبستان امام خمینی(ره) حرم درگاه معصومه(س) برگزار شد، با ذکر این مطلب که امنیت کشورمان مرهون خون شهدای عزیز است، گفت:مشکلات بسیاری از حیث امنیتی در کشور حادث شد ولی با تدابیر حکیمانه پیشگام تنش برطرف شد.

وی با ذکر این مطلب کهعنایت الوهیت و تدابیر حکیمانه مقام معظم رهبری سبب شد تا آشوب های آبان بوسیله پایان برسد افزود: باید موجد را بابت بود رهبری حکیم و فهیم و هوشمند سپاسگزاری کنیم که در موقع مقرر و زمان احساساتی آن فرمایش مهم را بیان کردند.

فرمانده نیروی انتظامی تصریح کرد: باید قدر مقام معظم رهبری را بدانیم، مشاهده می کنیم تو کشورهای دیگر حوادثی که ایجاد می شود به برهان عدم حیات رهبری مقتدر مشکلات اساسی ایجاد می شود.

سردار اشتری با اشاره به شهادت سپهبد سلیمانی با تذکر این مطلب که خون این شهید بزرگوار ویارانش علت ائتلاف و استقامت جبهه مقاومت داخل بکلی دنیا شد، گفت: شهید سلیمانی 40 سال مبارزه کرد و در دفاع مقدس و داخل دفاع از حرم نیز بیشترین نوکری را کرد.

وی افزود: شهادت برازنده مثال سلیمانی حیات و هنگامی که مقام معظم رهبری مقام ذوالفقار را بوسیله ایشان دادند خطاب به جناب آیت الله خامنه ای گفت نیایش کنید که شهید شوم و رهبری فرمودند که دعا می کنم ولی فعلا جمهوری اسلامی و همه مظلومین ملا به شما نیاز دارند.

حاکم نیروی انتظامی یادآورشد: شهادت حق شهید سلیمانی بود که از لفظ شقی ترین مردمان عالم به شهادت رسید، باید درون سطر شهدا قدم برداشته تا شرمنده شهیدان بزرگوار نباشیم.

وی تصریح کرد: شهید سردار حاج قاسم سلیمانی اسوه مبارزه با صهیونیست بود و بخاطر امنیت ملت های اسلامی امر می‎کرد. ذات آن است که جناب این سردار مبصر در عراق و سوریه بخاطر صلح و امنیت حیات و اینکه مردم کشورهای مختلف از شهادت ایشان سراسیمه شدند بمنظور محبوب قلوب و نگهبان امنیت وجود.

فرمانده نیروی انتظامی گفت: داعش می انتظار که همه منطقه را از دم بلور بگذارند. داعش جنایات بسیاری انجام انصاف که بسیاری از انسان از آنها اطلاع ندارند. سردار سلیمانی  داعش را به زانو در آورد و به گورستان فرستاد و حکومت داعش را سرنگون کرد.

وی با ذکر این مطلب که آمریکای حامی تروریسم شهید سلیمانی را به شهادت رساند بیان کرد: کسانی که حین از حقوق بشر می زنند مدلل کردند به فکر مردم نیستند ولی آمریکا و اسرائیل باید بدانند خون شهید لایق و مجاهد فی سبیل الله سردار سلیمانی تو همه گیتی و رگ های آزادی خواهان جاری شده است و امروز اگر حاج قاسم سلیمانی را از دست دادیم و مردم منفعل شدند.

فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به درگاه عظیم مردم درون خیابان های سراسر کشور پس از معارفه شهادت سپهبد سلیمانی تصریح کرد: امروز همه تاکید کردند که طرز شهید سلیمانی را امتداد می دهند، آمریکا بداند اگر حاج قاسم را از ما گرفت اما هزاران هزار حاج قاسم سلیمانی تو کشورمان داریم.

سردار اشتری اقرار کرد: رئیس جمهور دیوانه آمریکا بداند که باید منتظر انتقام سختی از سوی جبهه ایستادگی باشد و قطعا راه سردار رشید اسلام سردار سلیمانی ادامه خواهد داشت چون متعلق بوسیله مردم بود و همه ایشان را دوست داشتند.

وی با بیان اینکه سردار سلیمانی دارای صفات بارزی بود، گفت: این سردار رشید اسلام به تمام معنا قریه مدار بود و عشقش مقام معظم رهبری بود، هرجا شهرت سردار سلیمانی می آمد متخاصم بوسیله ارتعاش می افتاد اما هنگامی که خدمت مقام معظم رهبری می رسید یک سرباز وجود که گوش به امر رهبری بود.

فرمانده نیروی انتظامی تصریح کرد: سردار سلیمانی فرمانده هوشمند و دلاور و قاطع بود، مردمی بودن از دیگر خصوصیات این مثال سرافراز بود و امروز فرزندان شهدا باز اندوه یتیم شدند.

انتهای پیام